počet produktů: 0
cena: 0,00 CZK
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
počítadlo přístupů
online: 1
dnes: 30
týden: 568
celkem: 527604

 

 

 

 

 

 

    

  

 

 

    

Kontakt

         

      EP Agency, s.r.o.

            Ulička 166

262 04 - Nová Ves pod Pleší

 

           IČ: 27159159

       Nejsme plátce DPH

Číslo účtu: 2500747652/2010

                ______

           Výdejní místo:

          EP Agency, s.r.o.

          Ing. Jiří Trávníček

      Na Dlouhém lánu 459/59

           160 00 - Praha 6

        Tel: +420.723 752 443

        info@propsyafretky.cz 

        !!! Pouze po dohodě !!! 

   !Nejsme kamenný obchod!

 

      Dopravu k Vám zajistí:

 

           VÝDEJNÍ MÍSTA:

 

 

 

 

 

 

 

 

O nás

Co říci úvodem?

V první řadě jsme především chovatelé (greyhoundů a fretek) a jako takoví máme dlouholeté zkušenosti a přehled na trhu krmiv a chovatelských potřeb. Naše zvířátka krmíme tím nejlepším co je na českém trhu dostupné a pokud to neseženeme zde snažíme se to dovézt z jiných zemí stejně tak jako kvalitní krev do našich chovatelským stanic a neváháme se kvůli tomu vydat třeba za oceán.

Stejně tak jsme, ale lidé a chápeme, že ne každý může investovat do svých svěřenců velké peníze za drahé krmivo a chovatelské potřeby. My vás za to nesoudíme, naopak se snažíme pro vás sehnat i levnější krmení a potřebné věcičky, ale ne na úkor kvality. Nechtějte po nás abychom zde prodávali Pedigree, Chappi, Whiskas, Friskies a podobné značky. Protože věřte mi, že kdyby si kočky mohly vybrat ony by to rozhodně nekupovaly a stejně, tak váš pejsek může mít tuhé "hovínko" když vám sežere piliny v dílně. Žijeme v době hypermárketů a televizních reklam a my věříme, že vy dobře víte, že ne vše co se v nich prodává, nebo se reklamuje v televizi je dobré, spíš asi naopak. Ty granule které jsou opravdu dobré totiž reklamu v televizi nepotřebují, tu reklamu jim udělají spokojení chovatelé a spokojení domácí mazlíčci. Vždyť každé zvířátko si zaslouží, aby dostalo to nejlepší co mu jeho páníček je schopen poskytnout.

Pokud u popisu některého výrobku najdete jednu z těchto ikonek

 

znamená to, že výrobek máme odzkoušený a buď ho zrovna používáme, nebo už ho třeba nepoužíváme, ale můžeme vám ho s klidným srdcem a čistým svědomím doporučit.

Hledáme pro vás dodavatele za rozumné ceny a právě i proto se práce na tvorbě obchodu, tak neúprosně vlečou, protože věřte, že pokud chcete nakupovat za draho máte e-shop naplněný zbožím hned. Nakupovat draze, ale znamená taky draze prodávat a to my nechceme! Spoustě výrobců a dodavatelů je ale nutné odsouhlasit a následně dodržovat prodej za doporučené ceny a to bohužel musíme pokud chceme jejich zboží v obchůdku mít. A věřte mi, že to zboží opravdu za to stojí.

Tak to bylo pár slov úvodem a teď nám dovolte, abychom vás všechny přivítali v chovatelských potřebách " U Seana a Spika " a představili vám náš nekompromisní a rozmlsaný kontrolní tým: greyhound Sean, freťáček Spike, fretečka Buffy, fretečka Snowflake, freťáček Captain America, fretečka Desert Rose a její děti American Beauty a Captain Morgan, fretečka Snow Queen, fretečka Kira, fretečka Terra Nova a její sestra Cat Girl.

 

Od prosince 2012 pro Vás vyrábíme produkty pro greyhoundy pod značkou Luxury Greyhound, produkty pro kočky pod značkou I love cats a konečně pro fretky pod značkou I love ferrets. Všechny naše značky jsou chráněné Ochrannou známkou.

 

 

 

 

 

X

Tento eshop používá cookies za účelem lepšího komfortu jeho používání. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Rozumím
Nesouhlasím